O MNIE

 

Nazywam się Marcin Bartłomiejczuk. Posiadam uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 6607. Poza profesjonalnym zajmowaniem się określaniem wartości nieruchomości i maszyn trwale z nimi związanych dodatkowo zajmuję się doradztwem kredytowym. Znajomość branży bankowej, a przede wszystkim produktów kredytowych pozwala mi na profesjonalne doradztwo osobom lub firmom, które nie mają na co dzień styczności ze światem finansów i nie czują się pewnie przy podejmowaniu decyzji dotyczących produktów bankowych.

Jestem pewien, że skorzystanie z moich usług przyczyni się do poczucia większej pewności podjętej decyzji czy w zakresie wartości nieruchomości czy w przypadku skorzystania z oferty instytucji finansowych.

Należę do Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych w Gdańsku zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Ukończone kursy i szkolenia specjalistyczne:

  1. Wycena dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności (organizator: PFSRM i Związek Banków Polskich, patronat Komisja Nadzoru Finansowego) – świadectwo zdania egzaminu nr 497/2016 
  2. Rynek nieruchomości – wyzwania XXI wieku (organizator: PFSRM, Centrum Finansowe Puławska Sp. z o.o. oraz PFZN)
  3. Krajowy Standard Wyceny Specjalistyczny Nr 3 – KSWS 3 – Wycena dla zabezpieczenia wierzytelności (organizator: KSRM)

z wyrazami szacunku
Marcin Bartłomiejczuk
+ 48 609 744 899

wycena@valor.com.pl